دوربین مدار بسته ارزان قیمت

شاید مهمترین دغدغه بسیاری از کاربران را بتوان خرید دوربین مدار بسته ارزان قیمت با کیفیت مناسب عنوان کرد . حتی مشتریانی که به دنبال انتخاب با کیفیت ترین دوربین مدار بسته هستند نیز ، اولویتشان ، انتخاب دوربین با کیفیت ارزان تر است . در این قسمت چند راهکار و راهنمایی در خصوص خرید دوربین مدار بسته ارزان ارائه می کنیم .

 

آیا منظور از دوربین ارزان قیمت ، همان دوربین بی کیفیت است ؟

پاسخ به این سوال می تواند هم مثبت و هم منفی باشد . به عبارت ساده تر به هدف مشتری از خرید دوربین مدار بسته باز می گردد . برخی به دنبال گزینه ارزان تر هستند و صرفا می خواهند عنوان ” این مکان مجهز به دوربین مدار بسته است ” را در محل مورد نظر خود نصب کنند و هیچ چیزی بیش از این از سیستم نظارت تصویری انتظار ندارند . این  افراد به دنبال قیمت کم و دوربین بی کیفیت هستند. اما در طرف دیگر افرادی که با مشورت با کارشناسان خبره تلاش می کنند تا مناسب ترین دوربین مدار بسته را با توجه به بودجه و نیازشان انتخاب کنند . ما در این مقاله در خصوص این نوع انتخاب با شما صحبت می کنیم .

می خواهید قیمت سیستم مدار بسته شما چقدر باشد ؟

در انتخاب یک سامانه مدار بسته می توانید با کم کردن تعداد دوربین ها و ادوات وابسته مانند رک ، پچ پنل و … قیمت تمام شده را کاهش دهید . اما اگر به دنبال دوربین مدار بسته ارزان قیمت تر هستید ، باید کیفیت دوربین مدار بسته و تجهیزات ضبط را کم کنید. این موضوع می تواند بر کیفیت تصاویر دوربین مدار بسته شما تاثیر مستقیمی داشته باشد .

انتخاب درست نوع سیستم دوربین مدار بسته

با توجه به میزان بودجه ای که برای سیستم مدار بسته خود در نظر گرفته اید می توانید از سیستم آنالوگ یا سیستم IP استفاده کنید . سیستم دوربین مدار بسته آنالوگ از قیمت بسیار پایین تری نسبت به سیستم دوربین مدار بسته تحت شبکه برخوردار است . با این همه کیفیت پایین تری هم دارد . از این رو تصمیم انتخاب سیستم پس از مشورت با کارشناسان خبره صنعت نظارت تصویری تنها با خود شماست .

 

کدام برند دوربین مدار بسته ارزان تر است ؟

برند های مختلفی در بازار ایران در حال فعالیت هستند و هر کدام رده قیمتی خود را دارند . برخی از برند ها علاوه بر محصولات مدار بسته هوشمند و گران قیمت تر ، دوربین ارزان قیمت نیز دارند . انتخاب برند مناسب می تواند بیش از نیمی از راه را برای ما طی کند . پیدا کردن نماینده اصلی فروش برند ارزان نیز بسیار اهمیت دارد چرا که نماینده فروش اصلی برند ، قیمت پایین تری را ارائه می دهد .

کدام سری از محصولات نظارت تصویری قیمت کمتری دارند ؟

پس از انتخاب موارد بالا شما باید مناسب ترین محصولات مدار بسته را انتخاب کنید . به عنوان مثال می توانید یک دوربین آنالوگ ارزان قیمت با لنز فیکس انتخاب کنید که نسبت به همان نوع دوربین با لنز متغیر ( وریفوکال ) ارزان تر است .

دوربین مدار بسته ارزان را از کجا بخریم ؟

شرکت فرتاک گلوبال ویژن ، نماینده انحصاری کمپانی ای وی تک تایوان در ایران است . کارشناسان شرکت فرکو ویژن آماده اند تا با ارائه مشاوره رایگان به شما کمک کنند تا بهترین دوربین با مناسب ترین قیمت را انتخاب کنند . شما می توانید جهت استفاده از مشاوره رایگان تیم فنی شرکت فرکو ویژن با شماره ویژه 26651185 تماس حاصل بفرمایید .

نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته

پس از انتخاب و خرید دوربین ارزان قیمت ، نوبت به نصب و راه اندازی سیستم می رسد . نصب درست و اصولی سیستم نظارت تصویری می تواند کارایی یک سیستم را بیش از ۳۰ درصد افزایش دهد . جانمایی دوربین مدار بسته در محل درست می تواند کمک کند تا با تعداد کمتری دوربین بتوانیم یک پروژه مدار بسته را اجرا کنیم و طبیعتا قیمت تمام شده پروژه دوربین مدار بسته هم ارزان تر خواهد بود . شرکت فرتاک گلوبال ویژن ، با دارا بودن تیم های نصب و اجرای حرفه ای دوربین مدار بسته آماده اجرای پروژه های نظارت تصویری شما می باشد .

از ماجراهای خرید دوربین مداربسته ارزان قیمت بیشتر بدانید

واردات بی رویه دوربین مدار بسته ارزان قیمت و نسبتا بی کیفیت که امروزه رواج پیدا کرده است و با تبلیغات فراوان در شبکه های اجتماعی و وبسایت ها همراه است. به افرادی که تصمیم خرید دوربین مداربسته ارزان قیمت را از بازار دارند پیشنهاد می‌کنیم قبل از تصمیم گیری این مطلب را بخوانند و با برخی معایب این دوربین ها اشنا شوند.

ارزان‌های واقعی و ارزان‌های پُر علت

قبل از آن که به لیست جذاب این مقاله بپردازیم چند نکته را باید بازگو کنیم. در این بازار‌ نظارت تصویری مانند دیگر بازار‌های ایران، جنس تقلبی و قاچاق این روز‌ها بیداد می‌کند؛ یک دوربین مداربسته از اجزای گوناگونی درست شده است. این اجزا با هر رنج قیمتی در بازار وجود دارد و اگر کسی آشنایی متوسطی با سیستم های حفاظتی و نظارتی داشته باشد، می‌تواند با وارد کردن قطعات دوربین مداربسته، یک دوربین مداربسته بسازد. در این حالت برای پایین آوردن قیمت از هر کوششی فروگذاری نمی‌کنند. باور کنید موردی داشتیم که قطعات دست دوم و استوک کشوری مانند پاکستان را وارد کرده‌اند در قاب و هوزینگ نسبتا مناسبی مونتاژ کرده و حتی برند دوربین مداربسته را نیز روی آن دوربین جعل کرده‌اند. این جعل برند حتی به جعل گارانتی هم رسیده است.

پس اولین توصیه ما به شما در خرید دوربین مداربسته ارزان این است که، به دنبال ارزان ترین دوربین مداربسته بازار نباشید. ارزانی بیش از حد از کیفیت و کارایی دوربین می‌کاهد. شما می‌توانید با خواندن مشصات فنی دوربین ها و مقایسه دوربین‌های مختلف با قابلیت های خاص خود آنها به یک جمع بندی مناسبی در انتخاب و خرید دوربین مداربسته خوب برسید.

دوربین مداربسته ارزان

معایب دوربین مداربسته ارزان قیمت

  • پردازنده داخلی بسیار ضعیف: هنگام ورود نور به دوربین مداربسته فرایند پردازش و تبدیل تصویر به سیگنال های آنالوگ توسط چیپست داخلی دوربین انجام می شود. دوربین مدار بسته ارزان دارای پردازنده داخلی بسیار ضعیف بوده و عموما تصاویر با رزولوشن پایین را ارسال می کنند.
    همچنین عدم توان ارسال بازه ی رنگی زیاد را دارا می باشند به این معنا که کنتراست پایینی دارند. همین امر باعث عدم توانایی متعادل کردن نور توسط دوربین مدار بسته ارزان قیمت می شود.
  • عدم نمایش صحیح و واقعی رنگ ها: این مورد نیز از معایب این دوربین ها می باشد. بطوریکه در برخی موارد رنگ تصویر نمایش داده شده با آنچه واقعا دیده می شود تفاوت زیادی دارد.
  • دید در شب ضعیف: اکثر دوربین های ارزان قیمت برای دید در شب تعبیه نشده اند.در واقع با اضافه کردن تعدادی LED به این دوربین ها این قابلیت به آنها اضافه شده است. همین امر باعث عدم نمایش تصاویر واضح در شب می شود.برد دید در شب بسیار کم و همچنین تصاویر غیر قابل تفکیک از دیگر عیوب این دوربین ها می باشد.

نکته: ضمن بررسی معایب این دوربین ها باید به این نکته اشاره کرد که در بسیاری موارد وجود همین دوربین های مداربسته ارزان قیمت نیز می تواند نیاز مشتری را برآورده کند. رعایت اصول صحیح جانمایی دوربین مدار بسته  و همچنین نصب دوربین مدار بسته بطور صحیح، از مواردی است که می تواند باعث بهبود در استفاده از دوربین مدار بسته ارزان قیمت شود.

آیا ارزان بودن سیستم دوربین مداربسته بر کیفیت دوربین تاثیر می گذارد؟

پاسخ به این سوال می تواند متفاوت باشد. در واقع شما باید این موضوع را برای خود مشخص کنید که شما تا چه حدی به دنبال ارزان بودن تجهیزات دوربین مداربسته خود هستید. کاربرانی که به دنبال دوربین مداربسته با امکانات مناسب هستند می توانند یک برند معتبر و مطرح را با هزینه بسیار مناسب خریداری کنند. توجه داشته باشید که کم کردن هزینه دوربین مداربسته سبب کاهش کیفیت دوربین خواهد شد. حتی اگر قیمت دوربین مداربسته ارزان باشد فروشنده سود کار خود را از شما دریافت خواهد کرد. کاربرانی که به دنبال کیفیت هستند بهتر است محصولاتی را انتخاب کنند که قیمت آنها در بازار شفاف می باشد. به عبارت دیگر امکان استعلام قیمت دوربین مداربسته برای آنها به آسانی وجود داشته باشد.

دوربین ارزان قیمت

قیمت دوربین مداربسته ارزان چقدر باشد؟

مطرح کردن سوال قیمت دوربین مداربسته ارزان بسیار اهمیت دارد. کاربران می‌توانند از طریق کاهش تعداد دوربین ها یا استفاده از برندهای با قیمت مناسب هزینه های نصب دوربین مداربسته را کاهش دهند. از طرفی کاربرانی که به دنبال دوربین مداربسته ارزان قیمت هستند باید از برخی المان های کیفیت سیستم دوربین مداربسته چشم پوشی کنند. بنابراین کاربران با توجه به نیاز کاری می توانند برای رسیدن به قیمت دوربین مداربسته ارزان کیفیت دوربین ها را کاهش دهند.

کدام سیستم دوربین مداربسته را انتخاب کنیم؟

سیستم های دوربین مداربسته همانطور که در بالا اشاره کردیم در دو نوع آنالوگ و شبکه وجود دارند. قیمت دوربین های مداربسته آنالوگ نسبت به شبکه کمتر است. بنابراین قیمت دوربین های مدار بسته آنالوگ بسیار ارزان می باشند. کاربران با توجه به نیاز خود می توانند نوع آنالوگ و یا تحت شبکه دوربین ها را انتخاب کنند. قیمت دوربین مداربسته ارزان با توجه به آنالوگ یا شبکه بودن آن متفاوت است.

قیمت کدام برندهای دوربین مداربسته موجود در بازار ارزان تر است؟

دوربین های مدار بسته در انواع و برندهای متفاوت در بازار موجود هستند. رنج قیمت دوربین ها با برندهای مختلف با یکدیگر متفاوت است. کاربرانی که تمایل به خرید دوربین مداربسته ارزان قیمت هستند بهتر است سیستم های با تجهیزات بدون مارک و متفرقه را انتخاب کنند.

از کجا دوربین مدار بسته ارزان قیمت بخریم؟

سیستم های دوربین مداربسته در رنج وسیعی از قیمت در سراسر ایران وجود دارند. در بین دوربین ها و تجهیزات متفاوت می‌توان دوربین های با قیمت بسیار پایین هم پیدا کرد. با درخواست دریافت لیست قیمت محصولات ارزان می توانید دوربین مورد نیاز خود را خریداری کنید.

دوربین ارزان قیمت در بازار

کدام سری از محصولات دوربین مداربسته ارزان تر هستند؟

قیمت دوربین مداربسته ارزان شامل دوربین های مداربسته آنالوگ با لنز فیکس و کیفیت تصویر ۴۲۰ تی وی لاین می باشد. این دوربین ها با وجود ارائه تصویر با کیفیت پایین اما قادر به برطرف کردن نیازهای عمومی کاربران هستند. توصیه می کنیم علاوه بر قیمت دوربین مداربسته ارزان به سایر ویژگی های آن از قبیل برند و کارایی توجه ویژه داشته باشید. به عبارت دیگر هر دوربین ارزان قیمت و یا هر نوع استوکی ارزش خریدن را ندارد.

شرکت فرتاک گلوبال ویژن با ربع قرن فعالیت خود بیش از ۱۰۰۰ پروژه مختلف در سراسر کشور به انجام رسانیده است که در حدود ۵۰ نوع صنف و کاربری مختلف در محیط‌ های آموزشی، بیمارستانی، بانک‌ ها، مراکز نظامی و … را شامل می‌شود. مجموعه ما به همکاره کارشناسان مجرب و با توجه به رعایت حقوق کار فرمایان و همچنین ارائه خدمات و پشتیبانی به ‌موقع، فروش کالا با ضمانت ‌نامه و گواهی اصالت کالا صورت می ‌پذیرد.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن