راهکارهای خودرویی

راهکارهای خودرویی

خودروها همیشه جزو اموال شخصی ما بوده و کاربرد زیادی در زندگی روزمره دارند. به عبارتی خودروها وسایل گران قیمت بوده که اکنون جزء سرمایه مالی بسیاری از خانواده‌ها به حساب می‌آیند. اعمال تمهیداتی برای حفظ امنیت این سرمایه‌ها و جلوگیری از سرقت برای هر فردی الزامی است. فارغ از این‌که ارزش و قیمت خودروی شما چقدر است یا نوع خودروی شما چیست، همیشه احتمال سرقت خود خودرو یا وسایل و تجهیزات داخل آن وجود دارد.

یکی از رایج ترین ابزارهای ایمنی خودرو در مقابل سرقت استفاده از دزدگیر است که با فعال بودن دزدگیر هرگونه دستکاری روی درب‌های ماشین، کاپوت، صندوق صدای آژیر دزدگیر بلند می‌شود. دزدگیرها با مدل‌های مختلفی طراحی شدند که سیستم های محافظی متنوعی را در خود جای دادند که شما می‌توانید با تهیه سیستم‌های دزدگیر مجهز همراه با تکنولوژی پیشرفته، ریسک به سرقت رفتن خودروی خود را کاهش دهید.

به عنوان مثال یکی از مدل های پرطرفدار دزدگیر، مدلی است که روی ریموت آن یک نمایشگر کوچک طراحی شده و در هنگام سرقت علاوه‌ بر به صدا در آمدن آژیر خودرو، آژیر و ویبره ریموت نیز فعال می‌شود و حتی روی نمایشگر باز بودن هر کدام از در‌ها را نمایش می‌دهد.

اما در کنار دزدگیرها در حال حاضر دوربین ها برای مراقبت از ماشین بسیار پرکاربرد شدند، چرا که این دوربین ها بسیار کوچک هستند و از این رو باعث می‌شود که به سختی قابل ردیابی باشند.

همچنین در برخی از مدل های این دوربین ها GPS های نقطه زن بسیار قوی وجود دارد که لحظه به لحظه موقعیت مکانی وسیله نقیله را مخابره می کنند، همین موضوع باعث شده که افراد بسیاری از این دوربین ها به عنوان یک وسیله ضد سرقت بسیار قوی در تمامی خودرو ها استفاده نمایند.

خوب است بدانید که این دوربین های بند انگشتی علاوه بر اینکه کاربرد ضد سرقتی دارند، کاربرد های بسیار زیاد دیگری نیز دارند: به عنوان مثال زمانی که این دوربین را در ماشین خود قرار می دهید، می‌توانید لحظات زیبای خود را نیز جاودانه کنید، به طوری که می توانید بدون اینکه کسی از فیلم گرفتن شما مطلع شود، تصویر و صدای فرد را ضبط کنید، از طرفی این دوربین‌ها موشن حرکتی نیز دارند که همین امر باعث می شود که به راحتی حتی زمانی که داخل خودرو خود حضور ندارید، از افرادی که در ماشین شما رفت و آمد می‌کنند به راحتی فیلم و صدای آنها را ضبط کنید و البته که می‌توانید برای بسیاری از قرار های کاری خود را که در خودرو خود بحث و گفتگو می‌کنید را ضبط کنید.

شرکت فرتاک گلوبال ویژن به عنوان یکی از شرکت‌های باتجربه در زمینه‌های سیستم های نظارت تصویری و امنیتی با راهکارهای خودرویی خود اقدام به عرضه محصولاتی متناسب با تکنولوژی روز که با سلایق بومی در آمیخته است را در بازارهای داخلی با بهترین کیفیت ممکن ارائه می‌کند تا امنیت و آرامش را به همگان هدیه کند.

فهرست