راهکارهای صنعتی

راهکارهای صنعتی

کارخانجات و محیط های بزرگ صنعتی تعداد زیادی پرسنل دارند که روزانه مشغول کار و فعالیت در آنجا هستند، از این رو باید توسط دوربین مدار بسته کنترل شوند تا از وقوع اتفاق‌های احتمالی جلوگیری شود. محوطه کارخانه، درب های ورود و خروج خودروها، محوطه پارکینگ، ساختمان اداری و سالن کار پرسنل و همچنین سوله‌ها و انبارها همه و همه توسط دوربین مدار بسته کنترل می‌شوند تا امنیت لازم و کافی در این فضاها تامین گردد.

مراکز صنعتی و کارخانجات عموما اماکن وسیع و شلوغی هستند که به دلیل فعالیت‌های تولیدی و صنعتی و سروکار داشتن افراد با تجهیزات و ماشین آلات، این اماکن را در زمره پر‌حادثه‌ترین مکان‌ها قرار داده است، همچنین وسعت زیاد و وجود انبارها و تجهیزات گوناگون که از نظر اقتصادی گران‌بها بوده و احتمال سرقت و خرابکاری را نیز در مراکز صنعتی بالا می‌برد.
در این میان مدیریت و کنترل مراکز صنعتی نیز امری بسیار پیچیده و وقت‌گیر است که به ابزارهای مختلف و انرژی بسیار بالا نیازمند است. با توجه به نکات بالا و شناخت مزیت‌ راهکارهای فروشگاهی در سامانه‌های نظارت تصویری، نصب دوربین‌های مداربسته جهت حفاظت، امنیت و اعلام حریق در کارخانجات و مراکز صنعتی بسیار ضروری است. راهکار های صنعتی و یکپارچه نظارت تصویری در مراکز صنعتی و کارخانجات که همراه با تکنولوژی‌های هوشمند در دوربین‌های مداربسته که قابلیت‌های کاربردی و منحصر به فردی دارند، به کار گرفته می‌شود تا تمامی نیازهای مراکز صنعتی را در زمینه نظارت تصویر پوشش دهند.
تکنولوژی پیشرفته آنالیزهای هوشمند تصویر و یکپارچه‌سازی سامانه‌های نظارت تصویری به کارخانجات و مراکز صنعتی کمک می‌کند که محوطه ساخت و تولید، انبارها، ساختمان‌های اداری، آزمایشگا‌هها و اتاق‌های تست و کنترل کیفی، محدوده رفاهی و استراحتگاه پرسنل، مخازن سوخت، درگاه‌های ورودی، محوطه داخلی و محدوده پیرامونی آن‌ها به وسیله یک سامانه یکپارچه مدیریت و نظارت نمایند.
راهکار های فروشگاهی برای رفع نیازهای امنیتی و نظارتی مراکز صنعتی و کارخانجات به گونه‌ای طراحی شده که به مدیرت و نظارت موثرتر مدیران، اثر بخشی و پاسخگویی بالاتر کارمندان و رضایت‌مندی مشتریان در این مراکز کمک ویژه‌ای می‌نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه سیستم های نظارت تصویری و امنیتی با همکاران ما در فرتاک گلوبال ویژه در ارتباط باشید تا بهترین مشاوره را در اختیارتان قرار دهند.

با توجه به پیشرفت روز افزون سیستم های نظارت تصویری و ظهور تکنولوژی های مدرن پردازش و تشخیص چهره، دوربین پلاک خوان و اعلام حریق و مواردی شبیه به آن، به جاست که مدیران مراکز صنعتی بزرگ با شرکت های پیشرو در حوزه ارائه راه‌حل های نظارت تصویری در حوزه راهکارهای صنعتی مشورت کنند. مشاوران و تیم تخصصی ما در فرکو ویژن آماده‌اند تا با ارائه مشاوره رایگان در حوزه سیستم های نظارت تصویری، راه حل مناسبی را با توجه به نیاز و بودجه شما در اختیار شما قرار دهند.

فهرست