ما معتقدیم دستگاهی امن است که توسط یک فرد امن نصب شده باشد

نصب دوربین مدار بسته

امروزه با توجه به بحث امنیت و حفاظت از حریم شخصی استفاده از سیستم ‌های امنیتی و نظارتی مثل دوربین مداربسته رو به افزایش است. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در نصب دوربین مداربسته و استفاده از آن باید در نظر گرفت، نحوه نصب دوربین مدار بسته و انتخاب تجهیزات مناسب آن است. اما از همه‌ی اینها مهم تر انتخاب نصاب دوربین مداربسته با تجربه و متخصص در کار باعث می‌شود تا شما بهترین نتیجه را جهت حفظ کارایی سیستم که مد نظر دارید به دست بیاورید.

تماس با ما

چرا نصب دوربین مداربسته با فرکو

پشتیبانی کامل
گلچین منظم نیرو ها
پشتیبانی تجهیزات

 با توجه به این که مرحله نصب دوربین مدار بسته یکی از مهم ترین مراحل راه اندازی است، پس برای اطمینان بیشتر بهتر است که در گام اول از نصاب ‌های شرکت‌ هایی که دوربین مداربسته را از آنجا تهیه کرده‌اید، استفاده کنید که از مزیت های این کار می‌توان به عیب‌یابی و تعویض سریع دوربین در هنگام استفاده اولیه اشاره کرد و همچنین پشتیبانی مناسب به دلیل آن که محصول را از شرکت آنها خریداری کرده‌اید اشاره نمود.

برای انتخاب شرکت یا نصاب دوربین بهتر است در اولین اقدام از تجارب دیگران در این زمینه استفاده کنید و در واقع سعی کنید شرکت یا نصابی را انتخاب نمایید که از سوی دیگر مشتریان مورد تایید باشد و یا معرفی گردد.

در نظر داشته باشید که شما تجهیزات مداربسته را به قصد حفاظت از اموال و افراد مورد نظرتان نصب می‌کنید و تصاویری که قرار است ضبط شود بسیار ارزشمند هستند و نباید به راحتی برای اشخاص متفرقه به منظور سرقت، دستکاری و یا پاک کردن آنها، قابل دسترسی باشند. از شخصی که به عنوان نصاب دوربین مداربسته انتخاب می‌کنید، حتما درخواست نمونه کار قبلی داشته باشید تا بتوانید از روند کاری وی اطلاعات کاملی به دست آورید.

پشتیبانی فرتاک

شرکت فرتاک گلوبال ویژن با سابقه‌ای درخشان و داشتن رزومه‌ای قوی در انجام پروژه های بی شمار در سطح کشور، با در اختیار داشتن تیم بسیار مجرب و حرفه ای در زمینه نصب سیستم های حفاظتی آنالوگ و تحت شبکه آماده عقد قرارداد اجراء، نصب و راه اندازی، تامین و همچنین عقد قرارداد پشتیبانی بابت خدمات تامین و نگهداری سیستم های حفاظتی در سطح کشور می‌باشد.

 این شرکت با استفاده از به روزترین سیستم نظارتی و امنیتی، این امکان را به شما می‌دهد تا بهترین تجهیزات و با کیفیت ترین دوربین مداربسته که مسلما کمترین قیمت و نازل ترین هزینه را برای شما به  همراه دارد، استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نصب دوربین مداربسته و همچنین نصابان دوربین مدار بسته در تهران می‌توانید با شماره تماس 02188730400 در ارتباط باشید تا همکاران فنی ما مشاوره و راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

درخواست مشاوره و بازدید از پروژه:

نصاب های ما:

5/5
Miranda Snyder

Eiusmod repellat, nascetur? Ex dicta? Tenetur, sociis senectus quidem vestibulum purus omnis sem gravida nam, similique beatae, cras!

5/5
Harold Harrison

Dui vitae dignissim recusandae, euismod bibendum ipsa hymenaeos cras adipisicing. Autem non, soluta nulla architecto quidem.

5/5
Debra Reyes

Curae purus. Reprehenderit nisi nisi deserunt inventore aliquip consequat quisquam ligula, dolores varius habitant, occaecat dui cras erat!

5/5
Kyle Romero

Ullamcorper architecto sint explicabo fugit, tenetur taciti! Laudantium incididunt, fusce nobis convallis lacinia fusce nostrud ullamco.

به بالای صفحه بردن