پشتیبانی فرکو ویژن

با خدمات تکمیلی ما اشنا شوید:

هوشمند سازی فقط به معنای رفاه بیشتر نیست ، هوشمند سازی یعنی بهینه بودن

تعمیرات

گارانتی

سوالات پر تکرار

تعمیرات

شناسایی و حل مشکل سیستم های نظارتی و امنیتی از جمله مسائلی است که برای هر کاربری از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. ما در شرکت فرتاک گلوبال ویژن با ارائه خدمات پشتیبانی بی‌نظیر در زمینه تعمیرات تخصصی دوربین های مداربسته آنالوگ و دیجیتال، دی وی آر، ان وی آر، دوربین های اسپید دام، سانترال، اعلام حریق، رادیوهای انتقال تصویر و کلیه لوازم الکترونیکی قرار است باکیفیت‌ترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم.

تعمیرات فرکو سرویس

شناسایی و حل مشکل سیستم های نظارتی و امنیتی از جمله مسائلی است که برای کاربران دوربین مداربسته از درجهی اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همکاران واحد تعمیرات ما در شرکت فرتاک گلوبال ویژن با ارائه خدمات فرکوسرویس بدون محدودیت برند، انواع دوربین های مداربسته آنالوگ و دیجیتال، دی وی آر، ان وی آر، دوربین های اسپید دام، سانترال، اعلام حریق و رادیوهای انتقال تصویر شما را با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس خواهد کرد. این شرکت با ارائه خدمات منظم و برنامه‌ریزی دقیق در طول پروسه تعمیر تا تحویل به مشتری، گارانتی تعمیر را در راس برنامه خود قرار داده است.

گارانتی

تجهیزات امنیتی و دوربین های نظارتی مثل هر ابزار الکترونیکی که در بازار توسط شرکت های واردکننده و تولیدکننده به فروش می‌رسد، حساسیت‌های ویژه خود را داشته و احتمال دارد روزی با خرابی و مشکل رو به رو شوند. این مشکلات ممکن است به علت نصب غیر اصولی، نوسانات برق، استفاده از آداپتورها و منابع تغذیه نامناسب و غیره رخ دهد و ما را در دردسر بیاندازند. اما مهم‌ترین عاملی که پس از خرابی دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط تصویر ما را با مشکل رو به رو می‌کند، عدم توجه به گارانتی مناسب و معتبر در زمان قبل از خرید دوربین است. اغلب ما به هنگام خرید سیستم های امنیتی و نظارتی آن قدر سرگرم بررسی ویژگی های فنی کالای مورد نظر می‌شویم که از اهمیت بالای گارانتی آن غافل می‌مانیم.

حال با تمام این موارد باید گفت که محصولات فرتاک گلوبال ویژن با 24 ماه گارانتی پس از فروش خیال شما را در زمان خرید راحت می‌کند .


گارانتی فرتاک گلوبال ویژن

شرکت فرتاک گلوبال ویژن از زمان شروع فعالیت خود در عرصه سیستم های نظارتی و حفاظتی، محصولات خود را با 24 ماه گارانتی در اختیار کاربران قرار داده است. در حال حاضر گارانتی دو ساله فرکو را به دلیل استقبال بی‌سابقه مصرف‌کنندگان از سیستم‌ها و تجهیزات نظارت تصویری، می‌توان از معتبرترین گارانتی های موجود در بازار دوربین مداربسته دانست. ماموریت ما در ارائه خدمات پس از فروش به ویژه گارانتی، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و افزایش سطح رضایت مندی مشتریان است.

سوالات پر تکرار

نحوه ارائه خدمات گارانتی در شرکت فرکو بدین صورت است که با مشخص شدن ایرادات دستگاه و دوربین به منظور اطلاع مصرف کنندگان از این نقص فنی، در گام اول راهنمایی کارشناسان ما به صورت تلفنی در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. در غیر اینصورت سیستم های نظارتی و تصویری معیوب به شرکت ارسال شده و واحد گارانتی ما با بررسی و چک کردن کامل محصول، وضعیت را در صورتی که قوانین گارانتی از سوی مشتری رعایت شده باشد، اعلام می‌کند و در نهایت اقدام به حل مشکل سیستم با خدمات گارانتی می‌نماید.

ابطال گارانتی زمانی صورت می‌گیرد که قوانین گارانتی توسط خریدار دوربین و یا دستگاه رعایت نشود. در این حالت شرکت فرتاک گلوبال ویژن هیچ گونه تعهدی بابت ارائه خدمات به این دستگاه‌ها نخواهد داشت. این موارد به شرح زیر است:

  • مفقود، مخدوش و یا ناخوانا بودن شماره سريال مندرج روی محصول.
  • آسیب‌های فیزیکی و الکترونیکی ناشی از عدم کاربرد صحیح دستگاه.
  • استفاده از آداپتورها و کابل‌های انتقال تصویر غیر استاندارد و نامرغوب.
  • فک پلمپ، تعمیر، تغییر مدارهای الکترونیکی دستگاه توسط مراکز غیر مجاز و یا افرادی بجز کارشناسان بخش گارانتی شرکت فرتاک گلوبال ویژن.
  • اقدام به بروزرسانی و تغییر Firmware دستگاه به صورت نادرست و یا استفاده از نسخه‌های نامناسب.
  • عیوب ناشی از تماس یا قرار گرفتن در مجاورت مایعات، مواد شیمیایی، گرد و غبار زیاد، درجه حرارت‌های محیطی نامناسب.
  • به طور کلی آسيب‌های ناشی از عدم رعايت شرایط صحيح نگهداری.

شرکت فرکو تمامی محصولات خود از قبیل سیستم های ضبط کننده و دوربین ها را در زمان فروش محصول به مدت دوسال گارانتی می‌کند تا در این مدت با اطمینان خاطر به مشتریان پشتیبانی رسانده و آن ها را یاری کند. برای استفاده از گارانتی با همراه داشتن دوربین و یا دستگاه معیوب می‌توانید با بخش گارانتی ما به شماره 02188730400 در ارتباط باشید تا در اسرع وقت به مشکلات پیش آمده برای شما رسیدگی کنند.

کاتالوگ محصولات

فایل کاتولوگ محصولات اپلود گردد

به بالای صفحه بردن