فرتاک گلوبال ویژن

شرکت فرتاک گلوبال ویژن، با سابقه و تجربه‌ای نزدیک به ربع قرن و با برخورداری از پشتوانه‌ای قوی بر پایه‌ی تخصص مهندسین کارآزموده و مهارت کادر فنی و بازرگانی با بهره گیری از کامل‌ترین امکانات و با پیشرفته‌ترین تجهیزات و حضور فعال در پروژه‌های نظامی و نفتی و صنعتی به صورت EPCF، ارائه دهنده برترین سیستم‌های حفاظت فیزیکی و تصویری در زمینه ایمنی و حفاظتی بوده است.

در حال حاضر کلیه امور مربوط به مشاوره، طراحی، تولید، فروش، نصب و راه اندازی و آموزش سیستم‌ها با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا به مشتریان عزیز در تمام نقاط ایران عرضه می‌دارد. این شرکت با داشتن نمایندگی از کمپانی‌های مختلف، فعالیت گسترده‌ای را در زمینه‌های ذیل ارائه می‌نماید: سیستم اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک، سیستم حفاظت فیزیکی، سیستم دوربین مدار بسته، سیستم آیفون تصویری، سیستم قفل های الکترونیکی، سیستم گیت حفاظتی با کاربردهای مختلف، دستگاه گیت فرودگاهی، سیستم درب اتوماتیک پارکینگ از نوع هیدرولیک، الکترومکانیکی و نیوماتیک، سیستم راه بند و موانع اتوماتیک (جهت کنترل تردد وسایل نقلیه )، سیستم کنترل تردد (ACCESS CONTROL) و کارت خوان دیجیتال، سیستم آنتن مرکزی، سیستم صاعقه گیر و ارتینگ، سیستم هوشمند سازی و اتوماسیون پارگینگ (PMS).

در این راستا کارشناسان فرکو ویژن علاوه بر داشتن ارتباط مستمر با مشتریان، به طور پیوسته در حال بهبود ارتقاء نرم‌‎افزار و سطح دانش فنی کارشناسان و متخصصین فنی هستند تا از این طریق بتواند رضایت مشتریان را افزایش داده و با بالابردن کارایی سیستم‎ها، مزیت رقابتی بهتری را برای آن‌ها فراهم سازد.

پلیس

نمایشگاه های فرتاک گلوبال ویژن

نمایشگاه های فرتاک گلوبال ویژن

ارزش های ما در فرتاک گلوبال ویژن

  • مشتری‌مداری
  • سرعت و کیفیت ارائه خدمات
  • استفاده از تکنولوژی‌های به روز
  • ارزش‌آفرینی پایدار برای مشتریان
  • شفافیت عملکردی
  • یکپارچگی ارائه خدمات
  • استفاده از بهینه‌ترین راه حل‌های مهندسی

تسهیل‌سازی حفاظت فیزیکی و تصویری در زمینه ایمنی در بستر شبکه‌ های کامپیوتری و آنالوگ اولین دلیل تاسیس شرکت فرتاک گلوبال ویژن بوده است، این محور در طی بیش از ربع قرن از تاسیس شرکت همچنان دغدغه ماست. ایجاد بستری برای ارتباط آسان در جای جای کشور همواره محور تفکر ما را تشکیل داده است. امروز پس از سال‌ها خدمت در این راستا همچنان بر سر حرف خود هستیم و به این منظور از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا بهره می‌گیریم. فلسفه وجودی ما در سایه تکنولوژی‌های برتر به طور مرتب تقویت شده و ما نیز همگام با دنیای پر شتاب تحولات تکنولوژیکی سعی در انتقال این فناوری‌ها به کشور عزیزمان داریم. همچنین در راستای انجام ماموریتمان از تمامی ظرفیت‌های داخلی و خارجی استفاده می‌کنیم و با تکیه بر نیروی انسانی متخصص در حوزه شبکه همواره می‌کوشیم که کیفیتی متفاوت و برتر را به مشتریان خود ارائه دهیم.

30سال سابقه
در زمینه سیستم های نظارتی و امنیتی
بیش از 1000 پروژه اجرایی
در سراسر ایران
بیش از 1000 مشتری راضی
در سراسر ایران
فهرست