avtech

برند AVTECH یکی از قوی ترین و با کیفیت ترین دوربین های مداربسته مورد استفاده در دنیاست که توسط کمپانی ایویتک در تایوان تولید می‌شود. این برند از هیچ تلاشی در زمینه نوآوری در تکنولوژی های روز دنیا در جهت تولید محصولات و کارهای اجرایی در حوزه سیستم های نظارتی و حفاظتی دریغ نمی‌کند. تولید رقابتی‌ترین محصولات، بزرگ‌ترین دستاورد AVTECH در طول سال‌های فعالیتش بوده است و همین عامل باعث شده تا برند AVTECH همیشه در بازار سیستم های حفاظتی و نظارتی از نظر کیفیت و دقت برنده و جز برترین ها باشد.
محصولات برند ایویتک بسیار با کیفیت هستند و در رده دوربین های مبتنی بر پروژه ای قرار دارند، به طوری که با اعتماد به برند AVTECH همیشه پروژه های حفاظتی و نظارتی با ماندگاری بالا اجرا می‌شوند.
برند AVTECH قصد دارد قابلیت ها و تکنولوژی محصولات خود را به قدری گسترش دهد تا بتواند بهترین محصول را با بهترین قیمت، بهترین کارایی و بهترین سرویس برای مشتریان در سراسر دنیا ارائه کند.
قابلیت Push Video این برند در حقیقت کار نظارت را از یک تهیه کننده شواهد غیرفعال، به یک محافظت کننده فعال تبدیل می‌کند. قابلیت های PIR Sensor، تکنولوژی Solid Light ، تکنولوژی WDR ، پروتکل ONVIF و استاندارهای مقاومت و فشرده سازی برند ایویتک تغیر عظیمی در زمینه سیستم های نظارتی در بازارهای جهانی ایجاد کرده است. از دیگر قابلیت های برند ایویتک اپلیکیشن موبایلی EagleEyes است که خود AVTECH آن را تولید نموده است. این اپلیکیشن بیشترین دانلود را در جهان در بین اپلیکیشن های نظارتی داشته و از طریق آن، کنترل از راه دور با کارایی کامل را فراهم کرده و پاسخگوی نیاز بازار برای تلفن‌های هوشمند و تبلت‌هاست.

بررسی برند AVTECHXSERIES

در حال حاضر برند سری AVTECHXSeries تایوان محصولات تحت شبکه متنوعی را با ویژگی های خاص در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. این ویژگی ها شامل کیفیت تصویر، طراحی نوع بدنه دوربین و مشخصات هوشمندسازی می شود. این به این معنی است که می توان این محصولات را با هر بودجه ای که در اختیار دارید و متناسب با نوع کاربری و نیاز خود خریداری کنید.

لنزهای به کار رفته در محصولات برند سری AVTECHXSeries ایویتک دارای پوشش بهتر و زاویه دید گسترده تری هستند. بنابراین، این موضوع باعث می گردد تا به تعداد دوربین کمتری در سیستم مداربسته خود نیاز داشته باشید.

اکثر سیستم های تحت شبکه برند AVTECHXSeries  مجهز به نرم افزارهای تجزیه و تحلیل تصویر پیشرفته‌ای هستند، به طوری که دیگر مجبور به صرف هزینه‌های اضافی برای خرید این نرم افزارها به صورت جداگانه نخواهید بود. همچنین به دلیل مگاپیکسل بالای دوربین ها، تصاویر دارای رزولوشن بالاتری خواهند بود. این امر باعث وضوح بیشتر تصاویر در زوم های بالا خواهد شد. کلیه محصولات این برند قابلیت ارتقا دارند. برای مثال چنانچه در ابتدای راه اندازی سیستم مداربسته خود از لحاظ مالی امکان خرید دوربین در تعداد بالا را ندارید می توانید در آینده دوربین های بیشتری را به سیستم خود اضافه کنید و از این لحاظ دچار مشکل نخواهید شد.

با توجه به تکنولوژی های پیشرفته ای که برای راحتی کاربران در محصولات برند سری AVTECHXSeries به کار رفته است و همچنین کیفیت و طول عمر آنها می‌توان گفت که دوربین های این برند از قیمت مناسبی برخوردارند. شما می توانید با صرف هزینه‌های کمتری سیستم خود را با این محصولات جدید جایگزین کنید.

نمایش یک نتیجه

به بالای صفحه بردن