کاتالوگ دوربین مدار بسته

معرفی محصولات فرکو

فرکو ویژن نماینده انحصاری برند های AVTECH و CPPLUS است. در پیوست های زیر میتوانید از محصولات این دو برند دیدن فرمایید​
خدمات ما

اصول طراحی سیستم هوشمند دوربین مداربسته

 همانطور که اشاره کردیم، هر مجموعه‌ای برای نصب دوربین مدرابسته، اهداف متفاوتی را دنبال می‌کند. در گام اول باید نیاز خود را بشناسید تا انتخاب درستی انجام دهید. البته اگر تخصصی در این زمینه ندارید، این نیازها توسط خود مجموعه و تیم فنی فرتاک گلوبال ویژن مشخص می‌شوند. عوامل مختلفی مانند میزان مساحت محیط، نوع محیط، شرایط نور، نقاط دسترسی و … در شناخت نیاز موثرند که البته لازم نیست نگران آن باشید.

به طور کلی نیازسنجی هر مجموعه را می‌توان در 4 بخش دسته‌بندی کرد.بعد از نیاز سنجی و بررسی بودجه درخواستی کارفرما مهندسان فرتاک گلوبال ویژن سیستم و راهکاری را برای مشتری طراحی می‌کنند که هم مقرون به صرفه باشد و هم در طول زمان بتوان آن را ارتقا داد.

نیازهای عملیاتی

که مهمترین عامل برای تمایز ماست. اینکه شما چه هدفی را برای نصب دوربین انتخاب کرده اید و چه نیاز هایی را میتوانید با استفاده از سیستم های طراحی شده توسط ما پاسخ بدهید نقطه ی قوت ماست.

نیازهای عملکردی

نوع پوشش دوربین در محیط داخلی، پارکینگ، محوطه بیرونی، ورودی‌ها و ...قابلیت‌ها و ویژگی‌های مورد نیاز دوربین در شرایط محیطی مختلف مثل میزان نور، شرایط آب و هوا و میزان دما و عوامل مثل ضربه خوردگی

نیازهای زیرساختی

بررسی شرایط انتخاب نوع زیرساخت مثل انتخاب کابل نسبت به مدل دوربین

نوع دستگاه ذخیره‌ساز

انتخاب این دستگاه به نوع دوربین، تعداد روزهای لازم برای بازیابی تصویر و ... بستگی دارد

تمایز ما

راهکارهای هوشمندسازی فرتاک گلوبال ویژن

شرکت فرتاک گلوبال ویژن در سال‌های گذشته افتخار همکاری با بزرگ‌ترین مجموعه‌های تجاری، اداری، صنعتی، آموزشی و … را در سراسر کشور داشته است. راهکار هوشمندسازی هر مجموعه به صورت انحصاری و مطابق با نیازهای آن ارائه شده است. همچنین تجهیزات به کار رفته در این پروژه‌ها دارای بالاترین کیفیت هستند. از طرفی ارائه راهکارهای مختلف برای کاهش هزینه‌ها یکی از اصول اصلی ماست. در ادامه می‌توانید با تعدادی از این پروژه‌ها و جزئیات آن‌ها آشنا شوید.

پروژه های ما

نمونه‌های پیاده‌سازی راهکارهای هوشمندسازی

سیستم ثبت سفارش و ریجستری پروژه

برای دریافت مشاوره یا نشست صمیمی میتوانید از طریق فرم های داخل سایت و یا تلفن های ارتباطی با ما در تماس باشید

به بالای صفحه بردن