قرارداد Ecpf

یک همکاری گسترده تر،
یک شراکت مالی به سبک جدید

قرارداد ECPF از حرف اول عبارات Engineering, Procurement, Construction and Finance تشکیل شده است. در زبان فارسی منظور همان مهندسی و طراحی پروژه، تهیه و تامین، اجرای پروژه و سرمایه‌گذاری است.
مقدمه

طراحی، تامین و اجرا

شرکت فرتاک گلوبال ویژن به عنوان بزرگ‌ترین ارائه کننده سیستم‌های امنیتی و نظارت تصویری، رزومه قدرتمندی در زمینه مهندسی و طراحی پروژه‌های مختلف دارد. نمونه این موارد را می‌توانید در صفحه پروژه‌ها مشاهده کنید. فرکو با داشتن سه ستون محکم در ساختار سازمانی خود توانایی تنظیم قراردادهایی با سه محور مهندسی و طراحی پروژه، تهیه و تامین و اجرای پروژه را دارد. عموما این قراردادها را EPC می‌نامند. EPC نوعی قرارداد ساخت و ساز بین طرفین است که در آن  مسئولیت تمام فعالیت‌های مهندسی، تامین و اجرای پروژه بر عهده پیمانکار خواهد بود و  تحویل پروژه به کارفرما یا مالک باید در زمان و با هزینه از پیش تعیین شده انجام شود.

خدمات ما

سرمایه گذاری به سبک فرکو

فرکو به عنوان نماینده اصلی دو برند بزرگ AVTECH و CPPLUS در ایران، بخش مهمی از نیاز بازار را برطرف کرده است. همچنین به واسطه حضور مهندسان باتجربه و استفاده از پیشرفته‌ترین امکانات روز، سابقه درخشانی در اجرای انواع پروژه‌های نظارت تصویری و حفاظتی دارد. به واسطه این دو بازو، فرکو آماده ارائه سرویس جدیدی به کارفرمایان و همکاران در جهت افزایش خدمات خود است. ما در نظر داریم به عنوان نماینده انحصاری دو برند AVTECH و CPPLUS از این پس تامین مالی و سرمایه گذاری بر روی تامین تجهیزات لازم را به پروژه‌های خود اضافه کنیم.

در قراردادهای معمول EPC اصولا تامین سرمایه جهت انجام قرارداد بر عهده کارفرما یا مالک است. اما گاهی این امر بنابر دلایلی از جمله نبود سرمایه کافی و یا یک شراکت به پیمانکار واگذار می‌شود. در اینصورت ممکن است پیمانکار خود تقبل هزینه‌ها را بر عهده بگیرد و پس از انجام عمل مورد قرارداد، هزینه‌های خود را همراه با نرخ ناشی از سرمایه گذاری خود دریافت کند که به این مدل قراردادی EPCF گفته می‌شود. یعنی پیمانکار هم کارمزد انجام قرارداد را می‌گیرد و هم سود مربوط به تامین سرمایه را دریافت می‌کند.

تامین تجهیزات

تامین تجهیزات مورد نیاز پروژه توسط شرکت فرکو و سرمایه گذاری در رابطه با تجهیزات لازم

سرمایه گذاری

تامین مالی و سرمایه انجام قرارداد یا معرفی سرمایه گذار بر عهده پیمانکار است.

فرکو تضمین می‌دهد، فرکو تامین می‌کند

سرمایه‌گذاری فرتاک گلوبال ویژن یک همکاری نوین

اگر به عنوان عامل فروش،‌ پروژه‌کار یا … در هر نقطه‌ای از ایران مشغول فعالیت هستید، مجموعه فرتاک گلوبال ویژن امکان تامین کالاهای اولیه را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا بدون داشتن سرمایه اولیه بتوانید پروژه‌های خود را پیش ببرید. در واقع به عنوان یک شریک مطمئن تا انتهای مسیر در کنارتان خواهیم بود تا هیچ دغدغه‌ای در اجرای پروژه‌های خود نداشته باشید.

 

فرم ریجستری پروژه

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا نکات تکمیلی را در اختیارتان قرار دهند.

به بالای صفحه بردن