اینکه کسب و کار شما کوچک است به این معنا نیست که نیازی به تامین امنیت ندارد. کامپیوترها اسناد محرمانه، محصولات قراردادها و ده ها مورد در ساختمان وجود دارد که در صورت سرقت می‌تواند صدها تا میلیون ها تومان برای شما هزینه داشته باشد ، به همین دلیل شما باید برای یک سیستم امنیتی کوچک سرمایه گذاری کنید. یک سیستم امنیتی مشاغل کوچک لازم نیست گران باشد ، اما باید آنقدر با کیفیت باشد که اگر مورد سرقت قرار گرفتید، بتوانید عامل آن را شناسایی کنید.

سیستم امنیتی مشاغل کوچک

هزینه سیستم امنیتی مشاغل کوچک

امنیت سرمایه است، دلیل اصلی بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک که برای امنیت سرمایه گذاری نمی‌کنند و از هزینه آنها می ترسند که یک سیستم خوب پرهزینه باشد و سیستمی که گران نیست سیستمی نیست که ارزش سرمایه گذاری در آن را داشته باشد. این تصور کاملا اشتباه است و می‌تواند مشاغل کوچک را ویران کند. سیستم های نظارتی در اندازه های مختلف و با ویژگی های متفاوت وجود دارند و اکثر شرکت ها به مشتریان این فرصت را می دهند که سیستم های خود را به همان اندازه که دوست دارند پیچیده یا ساده بسازند.

با این حال، این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه چیزی را نیاز دارید و چه چیزی را نیاز ندارید. قبل از خرید دوربین پیشنهاد می‌کنیم راهنمای خرید دوربین مداربسته را در مجله فرکو بخوانید و با انواع سیستم های امنیتی در دسترس آشنا شده، چرا ممکن است به آن نیاز داشته باشید و هزینه آن بخواهید مطلع گردید.

سیستم نظارت تصویری در مشاغل کوچک

یک سیستم نظارت تصویری برای محافظت از داخل و خارج ساختمان ها و خانه ها استفاده می‌شود. این رایج ترین نوع سیستم امنیتی مشاغل کوچک است، زیرا به صاحبان مشاغل اجازه می دهد به طور شبانه روزی ببینند در داخل و خارج از مشاغل خود چه می‌گذرد. اگر یک صاحب مشاغل مشکوک باشد که کارکنان وقت شرکت را در حال هدر دادن هستند، او می‌تواند تصاویری از آخرین دفعاتی که از دفتر خارج شده بود را بگیرد و شبهات خود را تأیید یا رد کند. اگر او درست می گفت، می توانست به کارکنان خود اطلاع دهد که از آنچه در جریان است آگاه است و با آنها در مورد راههای از بین بردن اتلاف وقت همکاری کند.

در سناریوی دیگر ، ممکن است صاحب مشاغل به سرقت مشکوک شود. در این مورد ، او ممکن است فیلم ها را مرور کند، مناطق مشکوک را شناسایی کرده و اقداماتی را برای کاهش آن انجام دهد. در هر یک از این سناریوها، صاحب مشاغل از دوربین مداربسته برای کاهش و جلوگیری از سرقت احتمالی در آینده استفاده کند.

استفاده از قفل های الکترونیکی در سیستم های نظارت تصویر مشاغل کوچک

اگر بخش هایی در ساختمان خود دارید که همه کارکنان نباید به آن دسترسی داشته باشند ، ممکن است سیستم های کنترل دسترسی الکترونیکی نیاز داشته باشید. این نوع سیستم معمولاً از صفحه کلید، کارت یا اثر انگشت استفاده می کند. درب که به صورت الکترونیکی قفل می‌شود صاحبان مشاغل معمولاً وقتی برای یک قفل الکترونیکی سرمایه گذاری می‌کنند که اطلاعات محرمانه‌ای داشته باشند که باید از آنها محافظت کنند، یا هنگامی که دارای یک دارایی معنوی ارزشمند هستند و نمی خواهند فاش شوند.

حال بسته به نوع سخت افزاری که روی آن سرمایه گذاری می کنید و تعداد درهایی که باید مکانیزم قفل الکترونیکی روی آنها نصب شود، معمولا هزینه ها نیز مناسب است.

دوربین مشاغل کوچک

سیستم اعلام سرقت و هشدار تشخیص نفوذ

اگر نمی خواهید متحمل ضرر شوید و امیدوارید باشید پلیس سارق را دستگیر کند، این نوع سیستم امنیتی مورد نیاز شما است. یک سیستم هشدار تشخیص نفوذ دقیقاً همان چیزی است که از نام آن پیداست، یک سیستم هشدار دهنده که یک مزاحم را تشخیص می‌دهد و قبل از اینکه فرصتی برای خرابی جدی ایجاد کند، زنگ خطر را به صدا در می‌آورد. این نوع سیستم از همه چیز داخل ساختمان شما در برابر سارقان، خرابکاران یا مزاحمان خطرناک شما، مشتریان و کارمندان شما محافظت می‌کند.

هر سیستم متفاوتی در این گروه کمی متفاوت است، زیرا صاحبان مشاغل آنها را برای برآوردن نیازهای امنیتی منحصر به فرد خود انتخاب می‌کنند. به عنوان مثال، برخی از مشاغل ممکن است از چشمی های حرکتی که ورود را تشخیص می دهند نیازشان باشد و دیگری ممکن است از سیستم های بیم خطی برای فضاهای باز و و سیع سود ببرند.

راه اندازی شبکه های کامپیوتری در مشاغل کوچک

رایانه های شما حاوی اطلاعات ارزشمندی هستند که در صورت اشتباه، می تواند منجر به از بین رفتن اطلاعات و خسارات مالی برای شرکت شما شود. شما می توانید از این اطلاعات با ایمن سازی شبکه های رایانه ای که هکرها را شناسایی می کند و از ویروس ها، جاسوس افزارها و سایر تهدیدها جلوگیری می‌کند برای ایمن سازی شبکه و یا حتی برای گسترش شبکه داخلی اداره یا سازمان خود از خدمات شبکه ما استفاده نمایید.

هزینه در نصب دوربین مداربسته برای مشاغل کوچک باید اولویت دوم باشد

در حالی که طبیعی است که شما نگران بودجه شرکت خود باشید ، هزینه نباید در اولویت اول قرار گیرد، ایمنی دارایی ها و افراد تجاری شما باید در اولویت اول باشد. اگرچه این ممکن است به معنای کاهش در سایر زمینه ها باشد، اما وقتی می توانید از بلایای بالقوه پرهزینه جلوگیری کنید که تجارت شما را خراب نکند ، بسیار ارزشمند خواهد بود.

اگر علاقه مند به ایجاد یک سیستم امنیتی برای محافظت از تجارت و دارایی های آن هستید ، همین امروز با کارشناسان ما در فرکوویژن با شماره 02188730400 تماس بگیرید. تیم ما یک ارائه دهنده برجسته سیستم امنیتی در حوزه مختلف نظارت و امنیت است و هدف ما این است که به صاحبان مشاغل مانند شما کمک کنیم تا از دارایی های شما محافظت کنند.