دستگاه ذخیره ساز

انواع دستگاه‌های ضبط کننده تصویر دوربین‌
در زمان خرید دوربین مداربسته باید توجه داشته باشید که انواع دوربین‌ها اعم از کابلی و وایرلس برای انتقال تصاویر به دستگاهی نیاز دارند که هم کاربر بتواند آن‌ها را تماشا کند و هم در هارد ذخیره شوند.
دستگاه DVR
برای ضبط و انتقال تصویر در دوربین‌های آنالوگ و AHD از دستگاه DVR استفاده می‌شود که دارای انواع 4، 8، 16، 24 و 32 کاناله هستند. توجه کنید که دی وی آرها از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوت هستند و باید متناسب با نیازتان انتخاب شوند.
دستگاه NVR
اگر به فکر خرید دوربین مداربسته دام هستید، به دستگاه NVR نیاز خواهید داشت. اگرچه وجه تشابه زیادی بین DVR و NVR وجود دارد، اما رد و بدل دیتا در بستر شبکه امکانات متفاوتی را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد که به هیچ وجه در سیستم آنالوگ قابل تصور نیست. به عنوان مثال پشتیبانی از دوربین‌های با رزولوشن بالا و اشتراک تصاویر با چند دستگاه متفاوت، از جمله امکانات انحصاری سیستم تحت شبکه هستند.
اتصال دوربین مداربسته به گوشی همراه
مطمئنا این سوال در ذهن‌تان وجود دارد که آیا امکان تماشای تصاویر دوربین مداربسته روی گوشی موبایل وجود دارد؟ قطعا بله. تنها کافیست که پشت دستگاه ضبط‌کننده‌تان، خروجی LAN وجود داشته باشد که اکثر دستگاه‌های امروزی دارای این ویژگی هستند. پس از نصب اپلیکیشن دوربین روی گوشی موبایل خود، می‌توانید تصاویر دوربین را از راه دور مشاهده کنید.

نمایش 1–9 از 13 نتیجه

به بالای صفحه بردن