عضویت باشگاه

لطفا جهت برقراری ارتباط، اطلاع از محصولات جدید و برخورداری از جشنواره های تخفیف با ارسال اطلاعات خود در فرم زیر به باشگاه مشتریان فرکو ملحق شوید.

چرا باشگاه مشتریان فرکو

تجربه ی متفاوت

نتیجه رضایت بخش

قراردادی بلند مدت

پشتیبانی ده ساله

راهنمای ثبت نام در باشگاه مشتریان فرکو ویژن

همراهان عزیز فرکویی شما اکنون در صفحه ثبت نام باشگاه مشتریان فرکو ویژن هستید و در این صفحه شما کلید فرم مربوط به ثبت نام در باشگاه مشتریان را مشاهده می‌کنید که برای عضویت در آن می‌بایست نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایید. این فرم از فیلدهای مختلفی از قیبل اطلاعات اصلی، اطلاعات تحصیلی شغلی و آدرس و تلفن‌ها تشکیل شده است. هدف از ساخت چنین فرم جامعی، شناخت کامل‌تر از مشتریان عزیز است تا در راستای علایق هر مشتری، بهترین خدمات به ایشان ارائه شود و رضایت خاطر مشتریان فراهم گردد.
در مرحله‌ی اول، قسمت اطلاعات اصلی را مشاهده می‌کنید. در این بخش وارد کردن کد ملی، نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد ضروری است که با ستاره مشخص شده‌اند. کد ملی قابلیت ویرایش ندارد لذا دقت فرمایید که کد ملی شما به درستی وارد شود! همچنین چنانچه قبلاً در باشگاه ثبت نام کرده و کد ملی خود را وارد کرده باشید، سیستم به شما پیغامی با مضمون اینکه کد ملی شما قبلا در سیستم ثبت شده است، دریافت خواهید کرد. وارد کردن محل تولد، معرف، وضعیت تأهل، نحوه آشنایی با فرکو ویژن از دیگر کادرهایی است که پر کردن آن می‌تواند زمینه ارائه خدمات بهتر را برای شما فراهم کند. ضمناً در این قسمت یک کادر توضیحات نیز تعبیه شده تا چنانچه نیاز به توضیح و اشاره به موارد خاصی بود، ذکر کنید.
در مرحله‌ی دوم سربرگ اطلاعات تحصیلی و شغلی باز می‌شود. در این قسمت نام آخرین مقطع مدرک تحصیلی خود را وارد می‌نمایید، رشته تحصیلی، وضعیت شغلی، شغل و نام محل کار خود را اضافه می‌کنید. لازم به ذکر است که وارد کردن این اطلاعات اختیاری است اما تکمیل آن چه‌بسا به تقویت ارتباط و بهبود خدمات رسانی و روابط بین شرکت و مشتریان می‌انجامد.
در ادامه به مرحله پایانی که مربوط به آدرس و شماره تلفن است، می‌رویم. در این بخش وارد کردن شماره موبایل، تلفن ثابت، کد پستی و آدرس کامل نیز اختیاری است. همچنین پیشنهاد می‌کنیم ایمیل خود را نیز وارد نمایید تا در مواقع لزوم با شما ارتباط بگیریم و اطلاعات خریدتان برایتان ارسال شود. شما پس از پر کردن فیلدها در پایان دکمه ذخیره را بزنید.
حال که از صحت و درستی اطلاعات فرم‌ها اطمینان پیدا کردید، با زدن دکمه ذخیره اطلاعات، ثبت نام شما با موفقیت به پایان می‌رسد. در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانید با شماره 02188730400 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در فرتاک گلوبال ویژن شما را راهنمایی کنند.
لطفا جهت برقراری ارتباط، اطلاع از محصولات جدید و برخورداری از جشنواره های تخفیف با ارسال اطلاعات خود در فرم زیر به باشگاه مشتریان فرکو ملحق شوید.